Kim jestem i czym się zajmuje?

Współpracuję z inwestorami w celu optymalizacji czasu i kosztów związanych z zakupioną nieruchomością. 

Nazywam się Edyta Tworzydło i zajmuje się koordynacją remontów.

Na swoim koncie mam już kilkanaście remontów, co pozwoliło mi na wypracowanie schematu pracy w oparciu o  optymalizacje kosztów i czasu. 

Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym kieruję się najważniejszymi dla mnie wartościami. To one wyznaczają styl i jakość mojej pracy.

Kreatywność 

– jestem po to, by pomagać w realizacji remontu i wykończenia mieszkania. Problem jest dla mnie wyzwaniem, nie przeszkodą. Nieszablonowe rozwiązania to moja specjalność. 

Rzetelność 

– na każdym etapie pracy zwracam uwagę na najdrobniejsze detale. Klienci doceniają moje zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego projektu. Działam na 100% i tego samego wymagam od moich podwykonawców. Właśnie dlatego projekty realizowane w Simple Estates są zawsze na czas i w ustalonym budżecie.

Bezpieczeństwo 

– pracując, zwracam uwagę zarówno na estetykę, jak i funkcjonalność oraz wszelkie kwestie techniczne. Kierując się doświadczeniem, wiem, że wybrane przeze mnie elementy mają być nie tylko ładne, ale także praktyczne, tak by służyły przez kolejne lata.

Jeśli te wartości są bliskie także Tobie – zapraszam Cię do kontaktu.

Do tworzenia oferty firmy Simple Estates zaprosiłam tylko sprawdzonych i rzetelnych partnerów. Łączymy nasze kompetencje i doświadczenie, by nasi wymagający Klienci otrzymali pełne wsparcie w realizacji swojej inwestycji.Klienci chętnie powierzają mi kompleksową opiekę nad projektem. Doceniają rzetelność mojej pracy, terminowość i kreatywne rozwiązania. Więcej o kompleksowej usłudze przeczytasz TUTAJ.